Otázky pre samovrahov a pomätencov

Autor: Ivan Mačura | 27.10.2015 o 9:07 | (upravené 27.10.2015 o 9:15) Karma článku: 7,54 | Prečítané:  1281x

Niektoré problémové otázky pre slovenských samovrahov a pomätencov, aj dobre informovaných "našich" novinárov - podporovateľov moslimskej a africkej migrácie do Európy a aj do SR. Ďalšie otázky prosím pridať v diskusii.

1./ Ak žijú v rozvojovom svete asi tri miliardy tzv. chudobných ľudí, koľkým z nich má EÚ a v nej aj Slovensko tzv. pomôcť ako imigrantom spolu aj s ich asi 20-člennými rodinami tzv. prijatím na svojom území? 

2./ Ak do Európy prišlo státisíce imigrantov, prečo ani jeden z tisícok novinárov (samozrejme prostredníctvom tlmočníka) sa ich nepýtal na ich vzdelanie, na to, čo chcú v Európe robiť a z čoho chcú žiť? Prečo sme nepočuli otázky o tom, prečo nebojujú za svoju zem, za svoje ženy a deti, za svojich rodičov, za svoje sestry, za svoje komunity? Kto má za nich tento boj vybojovať?  

3./ Kde je hranica počtu imigrantov z dolných sociálnych vrstiev (ľudia bez základného - aj arabského - vzdelania) z rozvojového sveta do SR?

4./ Ako chcete reagovať na dramatické zlyhanie multikulturalizmu, keď sa militantné a dobre organizované malé části menšín, napr. islamistov, rozhodnú pre organizované násilie (rozumej vraždenie napr. Európanov, Židov, Rómov, homosexuálov, leisbičiek alebo vraždenie medzi sebou)?  

5./ Čo hovoríte na "nezodpovedné" vyjadrenie ministra vnútra ČR M. Chovanca, že v Európe žilo v roku 2014 (ešte pred príchodom nových asi 800 000 imigrantov v roku 2015) asi 18 miliónov nezaregistrovaných ľudí, ktorí nie sú v schengenskom priestore evidovaní, nemajú zdravotné a sociálne poistenie, ktorí do Európy prišli ilegálne, žijú v nej, nepožiadali o azyl, majú  sa vysťahovať, ale nikto nebol schopný ich vysťahovať?

6./  Ako bude podľa našich ochrancov ľudských práv, mimovládiek a "našich" novinárov prebiehať ochrana imigrantov, ak pri relokácii budú musieť proti svojej vôli nastúpiť do autobusov, lietadiel, prídu na Slovensko, (ne-)zavreme ich do táborov, obmedzíme ich na slobode, ako sa budú potom správať, keď ich pustíme, znovu utečú do Nemecka?  

7./ Ako si predstavujete v roku 2016 presun asi 600 000 tzv. ekonomických imigrantov z Európy späť do krajín, z ktorých pochádzajú? 
Po vyhostení ich zaistia? Budú ich prepravovať v putách za použitia násilia lietadlami, vlakmi, autobusmi, loďami? Kto a ako zaistí, aby vyhostení imigranti neutiekli a nežili ďalej nelegálne v Európe? Ako vyhostených imigrantov dopravíme do Lýbie, Etiópie, Sudánu, Sýrie, Iraku, Afganistanu, Kosova a iných tzv. ich materských zemí? 

8./  Čo hovoríte na vyjadrenia nemeckej ministerky M. Schwesigovej, že Nemecko bude asi za 12 mesiacov v roku 2016 po zlúčení rodín imigrantov potrebovať pre 300 000 detí (ktoré nevedia po nemecky) nových 25 000 učiteľov, 1 000 škôl, 400 000 nových bytov, 20 000 verejných zamestnancov, 15 000 policajtov, 6 000 lekárov, 10 000 nemocničných lôžok, 68 000 miest v škôlkach? Koľko vysoko kvalifikovaných občanov Slovenska s maturitou alebo vysokou školou budeme musieť zamestnať po prijatí asi 1 000 migrantov + ich 2 - 3 - 4 ženy + asi 10 až 15 detí? Kde týchto nových učiteľov, policajtov, lekárov a iných nájdeme? Kto a z čoho ich zaplatí?

9./ Ak prišlo do Európy v roku 2015 asi 500 000 mladých mužov - mohamedánov - medzi 15 až 25 rokmi s ich predstavami o živote v Európe, ako bude vyzerať Európa a Slovensko po tejto výraznej maskulinácii verejného života?

10./ Mimochodom -- koľko máme na Slovensku tlmočníkov z arabských jazykov (sú ich desiatky dialektov) do slovenčiny a zo slovenčiny do týchto dialektov?
Koľko občanov Slovenska ovláda bezchybne písomnú formu arabského jazyka? Desať - dvadsať - alebo sto - alebo tisíc?

11./ Koľkých nekvalifikovaných imigrantov z Afriky od Atlantického oceánu až po Afganistan na Strednom východe, hovoriacich rôznymi arabskými dialektmi, zvládne súčasná Slovenská republika ročne napr. v rokoch 2016, 2017, 2018, 2019 do roku 2020:

 • z politického hľadiska - ako naši poslanci v NR SR budú navrhovať novú zmenenú legislatívu, ako budeme reagovať na prienik islamského náboženstva napr. do priestoru a ulíc Bratislavy i krajských miest, na imigrantami akceptovanie Ústavy SR a zákonov SR? 
 • pri akceptovaní ich kultúrnych "odlišností" islamu a jeho práva šaria - čo tzv. majú v hlavách - obriezka, dohodnuté sňatky u 5 až 8-ročných detí, možnosť žiť a plodiť deti s až štyrmi ženami, oblečenie moslimiek, reakciu moslimov na židovský a rómsky holokaust, oblečenie našich dievčat a žien a na všetko z našej kultúry, čo tzv. uráža Proroka, moslimov a ich samých? 
 • z ekonomického hľadiska kto bude 20 až 30 rokov platiť náklady na integráciu napr. 10-tisíc Sýrčanov a Afričanov aj s ich rodinami do SR? Kto celú túto tzv. integráciu zaplatí, keď v roku 2015 má SR dlh 42 miliárd eur a aj v rozpočte SR na rok 2016 sa "počíta" so schodkom viac ako 2 miliardy eur?
 • z bezpečnostného hľadiska - ako budeme vyšetrovať trestné činy v getách, aká bude reakcia štátu na legálne aj nelegálne vyzbrojovanie slovenského obyvateľstva, aký bude vzťah moslimov k obrane Slovenska, k službe v slovenskej armáde? 
 • z kultúrneho hľadiska - pri postoji islamu k slovenským Židom, homosexuálom a leisbičkám, ku katolíckej cirkvi, ku kostolom, ku krížom?
 • zo vzdelávacieho hľadiska - ako rýchlo si imigranti a ich deti osvoja naše zákony, zvyky, slovenčinu alebo maďarčinu, - za rok, dva alebo za desať rokov? Ako a kde sa budú učiť slovenský jazyk 10 až 20-roční imigranti? Posadíte svoje deti alebo vnukov do 1. triedy s deťmi imigrantov bez ich komplexného lekárskeho vyšetrenia? Ako zmeníme osnovy vyučovania na základných, stredných a vysokých školách tak, aby neurážali našich budúcich spoluobčanov - mohamedánov? Vyradíme z nich Cyrila a Metoda,150 rokov boja proti Turkom, postavenie protitureckých pevností v Komárne, Nových Zámkoch, Leopoldove, protiturecké varty v Banskej Štiavnici a pri Krupine, alebo víťazstvo Jána Sobieskeho II. nad Turkami v roku 1683 pri Viedni? Aj báseň Turčín Poničan od Sama Chalupku? 
 • z priestorového hľadiska - ak naša zem - Slovensko - má kapacity na uživenie asi 4 až 5 miliónov ľudí? 
 • z demografického hľadiska - ak za každou imigrantkou - dievčatkom a ženou z Afriky alebo Stredného východu - sa skrýva štyri až šesť potomkov, ktorých porodí - či chce alebo nechce - asi do 25 rokov? 
 • z ubytovacieho hľadiska - kde budú imigranti bývať, ak nie sme schopní napr. vyriešiť ubytovanie ani pre asi 4 000 bezdomovcov v Bratislave? Ubytujeme ich v halách a v telocvičniach? Alebo si začnú stavať chatrče, ako "naši" Rómovia v osadách? Alebo vzniknú ich getá v Bratislave?
 • zo zdravotného hľadiska - ako zvládneme pri súčasnom odbornom aj finančnom stave zdravotníctva v SR ich žltačku, AIDS, syfilis, svrab, kiahne, detskú obrnu, liečenie po obriezkach dievčat od 2 rokov a žien do 20 rokov, tuberkulózu (pozn. napr. liečba 5 000 osôb v ČR stojí 16,5 mil. eur, Kos, S., 2015), tropické choroby (pozn. 90% afrických imigrantov je nakazených rôznymi parazitmi), na ktoré nie sú v SR ani lieky a ktoré naši lekári ani nepoznajú? 
 • zo sociálneho hľadiska - ako sú pripravené sociálne úrady SR na prideľovanie sociálnych dávok pre imigrantov? Aké budú ich nároky na sociálne dávky? Budú ich dostávať po spojení moslimských rodín (muž + 3 - 4 tzv. "manželky" + asi 10 detí) všetci členovia týchto rodín? 
 • z iných hľadísk? 

12./ Ak k nám po tzv. balkánskej ceste prichádza do EÚ asi 80% mužov do 30 rokov, pri akom počte týchto imigrantov – mužov, sa zrúti Slovenská republika a nastane chaos a kolaps? 

13./ Po ukončení úspešnej integrácie budú z bývalých Sýrčanov, Afgáncov, Afričanov... občania SR - Slováci, Maďari alebo Rómovia?

14./ Vzhľadom na to, že moslimov uráža kresťanský kríž, ako zmeníme našu zástavu s dvojkrížom? A ďalšie štátne znaky?

15./ Čo bude v SR robiť napr. 10 000 nových nekvalifikovaných prisťahovalcov ročne aj s rodinami okrem už asi 200 000 slovenských občanov, prisťahovaných neprispôsobivých Rómov z osád a iných lokalít? Budú chodiť presne o 6,00 hod. alebo o 14,00 hod. do práce, keď niektorí nepoznajú ani ciferníky hodín - lebo... iná kultúra?

16./ Čo keby ste sa spýtali náhodne vybratej vzorky 1 500 arabských a afrických imigrantov - moslimov - iní do Európy nezákonne nedošli - napr. na ich postoj ku kresťanstvu, k holokaustu, k NATO? Viete, ako vám budú odpovedať?

17./ Uvedomujete si, ako sa zmení život nás všetkých v SR, keď sa v Bratislave nájde prvá odrezaná hlava?
Ak sa vám táto otázka nepáči, čo poviete na značný deštrukčný charakter činov - aj jednotlivcov -moslimských fanatikov? V Tunise jeden šialenec so samopalom zavraždením britských turistov na pláži spôsobil zrútenie turistického ruchu v Tunise. Vraždenie v redakcii a vraždenie Židov v Paríži stálo Francúzov stovky miliónov eur, vynaložených na bezpečnostné opatrenia.

18./ Beriete do úvahy tri riziká prijímania utečencov tak, ako ich formuloval Zeman, M., 2015:

 • vznik nových get,
 • zavlečenie infekčných chorôb,
 • možný presun teroristov z IS (do Čiech)?

19./ A ešte iná kľúčová otázka, ktorá je rozhodujúca pre budúcnosť Slovenska - ako sa dá zvrátiť proces tichého demografického vymierania pôvodného autochtónneho obyvateľstva v SR - s 1,3 dieťaťa na fertilnú ženu - a tým následného zániku Slovenska?

Samozrejte všetky tieto otázky sú konšpiračné. Ale... V roku 1924 jeden šialenec napísal knihu Mein Kampf - Môj boj. Potom sa dostal v roku 1933 k moci a dal postaviť prvý koncentračný tábor v Dachau.. Potom po roku 1935 niektorí Židia, ktorí verili konšpiračným teóriám, predávali svoje majetky a utekali z Nemecka a z Európy. Tí druhí Židia a iní hovorili, že to, čo napísal Vodca, Nemci nemôžu uskutočniť - ide predsa o kultúrny národ. Nepresvedčila ich ani Krištálová noc 9. novembra 1938 v Nemecku. A potom v roku 1943 do Osvienčimu prišiel vlak s Pullmanovými spacími vagónmi z Holandska. Židovky v ňom, ktoré neverili konšpiračným teóriám, sa namaľovali, obliekli si kožuchy a vystúpili na stanici. A potom za šesť hodín skončili v kremačných peciach. Lebo neverili konšpiračným teóriám. A tí, čo im verili, ušli alebo bojovali, žili ďalej.


Ivan Mačura 
Detaily - viď Blog SME Ivan Mačura - aj text: SLOVENSKO Ako ďalej? Kto sme, čo chceme, kam smerujeme (2012).

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

AUTORSKÁ STRANA PETRA SCHUTZA

Najväčšou obeťou korony nebudú svalovci, ale žiaci (Schutzov týždeň)

Šek pre Európu, nerozdielový Pelle a Orbán sa zabáva.

Stĺpček Zuzany Kepplovej

Spor o pravé meno kotlebovcov

Kto ešte nevie, čo 1488 znamená, nech sa prihlási.

Zabitie Afroameričana rozzúrilo USA. Polícia nepriznala pravdu

Policajta, ktorý kľačal na Floydovi, zatkli a obvinili z vraždy.


Už ste čítali?